Как доказать свою зарплату во времена советской власти.

ТРУДОВОЕ ПРАВО - отрасль права, регулирующая трудовые отношения физических и юридических лиц, и некоторые другие отношения, тесно связанные с ними.
Ответить
данна
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Сб окт 29, 2011 11:17 pm

Как доказать свою зарплату во времена советской власти.

Сообщение данна » Вс окт 30, 2011 11:26 pm

Я в 1992 году ( при советской власти) работала в рыбной флотилии заведующей клубом. Оклад мой согласно штатного расписания составлял 110 рублей советских. Зарплата культработников состояла из стажа работника, образования и категории клуба. Так же культработникам тогда можно было совмещать на основной работе почасовую работу т.е. быть руководителем кружков народного творчества. Стоимость часа тоже опредилалась стажем и образованием.
Сейчас я выхожу на пенсию и обратилась в горахив за выпиской по зарплате, так как рыбный флот был ликвидирован. И обнаружилось, что в ведомостях отсутствует моя зарплата за кружковую по часовую работу. а так же в 3 месяцах вообще не указана зарплата ( в советское время отпуск за свой счет на такой длительный срок не давался). В других местях указана зарплата в размере 20 и 30 рублей. Тоже не понятно почему . Если больничный то к 1992 году у меня стаж был более 10 лет и оплачивался 100%. Мои бывшие руководители умерли, другие уехали в Израиль.
Как решить эту проблему.
Последний раз редактировалось данна Пт июл 31, 2015 5:20 pm, всего редактировалось 1 раз.

данна
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Сб окт 29, 2011 11:17 pm

Сообщение данна » Ср ноя 02, 2011 7:35 pm

Я так и думала? Нет института по помощи человеку, который работал в Советском Союзе, а пенсию вынужден получать уже в другой стране, не выезжая с родного города.
Последний раз редактировалось данна Пт июл 31, 2015 5:20 pm, всего редактировалось 1 раз.

Валера Петрович
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Пт ноя 04, 2011 3:42 pm
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Сообщение Валера Петрович » Пт ноя 04, 2011 3:43 pm

Я тоже так и думал
Последний раз редактировалось Валера Петрович Пт июл 31, 2015 5:20 pm, всего редактировалось 1 раз.

данна
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Сб окт 29, 2011 11:17 pm

Сообщение данна » Пн ноя 28, 2011 12:01 am

Все на благо ЛЮДЕЙ.
Последний раз редактировалось данна Пт июл 31, 2015 5:20 pm, всего редактировалось 1 раз.


Аватара пользователя
Светлана
Сообщения: 28
Зарегистрирован: Ср июн 28, 2006 9:45 am

Сообщение Светлана » Пт янв 20, 2012 8:51 am

Доказательствами являются:
Доказами в цивільній справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких у визначеному законом порядку суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи (ч.1 ст.27 ЦПК). Носіями такої інформації виступають точно визначені засоби доказування: 1) пояснення сторін і третіх осіб; 2) показання свідків; 3) письмові докази; 4) речові докази; 5) висновки експертів. Зміст доказів: це сукупність фактичних даних про обставини, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Обставинами будуть юридичні факти – це дії чи бездіяльність та події. Процесуальною формою є засоби доказування, які виступають джерелами інформації (ст.27 ч.2 ЦПК). Одержання і дослідження доказів повинно здійснюватись в строгій процесуальній формі, яка закріплена в ст.28-61 ЦПК, 180-190 ЦПК. Саме ці норми будуть виступати процесуальною гарантією всебічного, обґрунтованого розгляду доказів. Докази класифікуються: 1) за характером зв‘язку (прямі – дають можливість зробити однозначний висновок про наявність чи відсутність фактів, які підлягають доказуванню; побічні – навпаки характеризуються численністю зв‘язків з фактами); 2) за процесом формування (первинні – формуються під безпосереднім впливом фактів, які підлягають встановленню; похідні (копії) – відтворюють данні, одержані від інших джерел); 3) за джерелами одержання (І – особисті, речові; ІІ – первинні, похідні; ІІІ – особисті, речові, змішані). Особисті докази мають суто об‘єктивний характер. Предмет доказування – це коло фактів матеріально-правового значення, необхідних для вирішення справи по суті. Необхідний склад фактів предмету доказування визначається на підставі норм матеріального права. Ст.27, 30 ЦПК – належність до предмету доказування обставин, на яких позивач обґрунтовує свої вимоги, тобто підстави позову, і обставини, на яких відповідач обґрунтовує свої заперечення. Інші обставини, які мають значення для справи. Згідно ст.32 ЦПК обставини, визнані судом загальновідомими, не потребують доказування, також законні презумпції, преюдиції. Презумпція – факти, які згідно з законом припускаються встановленими, такі припущення може бути спростоване в загальному порядку. Преюдиції – факти, встановлені судовим рішенням, що набрали законної сили, такі факти не доводяться знову при розгляді інших цивільних справ, в яких беруть участь ті ж самі особи. Таким чином, доказуванню не підлягають: 1) загальновідомі факти; 2) преюдиційні факти; 3) презумуючі факти. Загальновідомі факти не потребують доказування лише тоді, коли вони визнані судом. Про це повинно бути винесено ухвалу суду (землетрус, посуха). Загальновідомість може мати різні межі (межі країни, області тощо – це об‘єктивні межі; суб‘єктивні межі – данні факти повинні бути відомі не тільки певним особам, а й всьому складу суду і іншим особам, що беруть участь у розгляді справи).


Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя