Подскажите возможно получить компенсацию по ст117

ТРУДОВОЕ ПРАВО - отрасль права, регулирующая трудовые отношения физических и юридических лиц, и некоторые другие отношения, тесно связанные с ними.
Ответить
leksandr11324
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Пн окт 03, 2011 7:22 pm

Подскажите возможно получить компенсацию по ст117

Сообщение leksandr11324 » Пн окт 03, 2011 8:36 pm

Ситуація така.працював в ДП ШРБУ-100 потім у 2010р. весь штат працівників,техніку та виробничі бази взяло в оренду ЗАТ ШРБУ-100. По закінченю оренди організація не виплатила заробітну плату.Установлено, що зазначене товариство припинило господарську діяльність, звільнивши усіх працюючих, а його рахунки були арештовані ВДВС за відкритими виконавчими провадженнями про стягнення коштів на користь інших юридичних осіб.За результатами перевірки, прокурором району по факту невиплати заробітної плати керівництвом товариства порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 175 КК України, яка розслідується.Крім того, в інтересах 298 звільнених працівників товариства прокуратурою направлено до суду заяви про видачу судових наказів про стягнення заборгованості із заробітної плати на суму 1,5 млн грн. На даний час за рахунок реалізованого майна підприємства на виконання судових наказів частина боргу по виплаті заробітної платні перед працівниками товариства погашена.
На сьогоднішній день мені ще не виплатили заборгованість по заробітній платі. Таке питання чи можна вимагати від ЗАТ ШРБУ-100 компенсацію передбачену ст. 117 трудового законодавства україни?

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость