Зразок заяви до РУ ГУ МВС України

УГОЛОВНОЕ ПРАВО - отрасль права, нормы которой устанавливают принципы уголовной ответственности, применения наказаний за преступления, определяют конкретные составы преступлений и меры наказания за них.
Ответить
Jurist
Младший консультант

Зразок заяви до РУ ГУ МВС України

Сообщение Jurist » Сб ноя 26, 2011 12:25 pm

_________ районне управління головного
управління МВС України в м. Києві.
(адреса, поштовий індекс).
Заявник: (П.І.Б.) _______________________,
(адреса, поштовий індекс, інші засоби зв’язку).

ЗАЯВА
про порушення кримінальної справи за ст. 190 ч. 1 КК України
(ст. 192 ч. 1 КК України)

Я, громадянин України (П.І.Б.), 19___ року народження, повідомляю наступне:
громадянин України (П.І.Б.), приблизний вік __ років, автомобільні права серії ___ № _____, виданні в _______ області, номер мобільного тел.: ____________,- шляхом обману та зловживання довірою заволодів моїми грошима у сумі _____ (прописом), які були надані йому для проведення ремонту моєї квартири ___ у домі __ по вул. ___________ в м. Києві.

(П. ініціали) розпочав ремонт моєї квартири та попросив у мене до закінчення ремонту всі гроші за ремонт квартири, коли я передав йому, обумовлені нами за ремонт, всі грошові кошти (П. ініціали) зник.
Зазначеними діями (П. ініціали) заподіяв та завдає мені значної майнової шкоди.
На даний час, місце перебування або проживання (П. ініціали) мені невідоме.
На мої дзвінки по мобільному телефону, з’єднання з (П. ініціали) існує, але на зв'язок зі мною він не виходить.
Познайомився я з ним у липні 2011 року за рекомендацією консьєржки (П. ініціали), яка працює: _______________.

Вважаю, що (П. ініціали) своїми діями свідомо склав у мене враження, що він кваліфікований спеціаліст з ремонту квартир, але мав на меті лише: домовитися зі мною на проведення ремонтних робіт моєї квартири; розпочати ремонтні роботи для одержання грошових коштів за ремонт; зникнути, отримавши від мене за ремонт грошові кошти.
Впевнений діяння (П. ініціали) були умисні, мали корисливий мотив - заволодіти моїми грошима шляхом обману та зловживання моєю довірою, - такі діяння мають склад злочину, за який відповідно до ст. 190 ч. 1 КК України передбачена кримінальна відповідальність.

Враховуючи викладене, відповідно до ст. 190 ч. 1 КК України, на основі ст. 94, ч. 1 п. 1 ст., ст. 95, 97 КПК України,
ПРОШУ _________ РУ ГУ МВС у м. Києві:
- розглянути заяву та порушити відносно громадянина України (П.І.Б.) кримінальну справу за ознаками діяння, яке має склад злочину, передбаченого ст. 190 ч. 1 КК України.

У разі відсутності в діяннях (П. ініціали) ознак злочину, передбаченого ст. 190 ч. 1 КК України, враховуючи, що (П. ініціали) умисно заподіяв мені значної шкоди шляхом обману і зловживання довірою, відповідно до ст. 192 ч. 1 КК України, на основі ст. 94, ч. 1 п. 1 ст., ст. 95, 97 КПК України,
ПРОШУ _________ РУ ГУ МВС у м. Києві:
- розглянути заяву та порушити відносно громадянина України (П.І.Б.) кримінальну справу за ознаками діяння, яке має склад злочину, передбаченого ст. 192 ч. 1 КК України.

Зі статтями 383 “Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину”, 384 “Завідомо неправдиве показання” Кримінального кодексу України, ознайомлений.

Додатки:
- документи, які стверджують укладення договору, оплату, а також інші витрати, які вказують на заподіяння значної шкоди.

Заявник ______________ (П. ініціали).
Дата.

Jurist
Младший консультант

Сообщение Jurist » Сб ноя 26, 2011 12:25 pm

Прокурору ______________ району м. Києва,

Оскаржувач: (П.І.Б.) ____________________,
(адреса, поштовий індекс, інші засоби зв’язку.)

Суб’єкт оскарження:
1. _______ районне управління головного
управління МВС України в м. Києві.
2. Службова особа РУ ГУ МВС України в м. Києві,
постанова, якої оскаржується, її звання,

СКАРГА
на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи

Постанову про відмову в порушенні кримінальної справи одержано “_”_.2011 р.

I. Предмет оскарження.
Постановою (службова особа РУ ГУ, що відмовила в порушенні кримінальної справи, її звання, П. ініціали - на приклад: “оперуповноваженого ВКР ___________ РУ ГУ МВС України в м. Києві ст. лейтенанта міліції П. ініціали”) від “_”_.2011 р. відмовлено в порушенні кримінальної справи громадянці України (П.І.Б.) за заявою від “_”_.2011 року про ознаки складу злочину, передбаченого ч. 3 ст.357 КК України, що вчинений громадянином України (П.І.Б., “_”_.2011 року народження, адреса).
Суспільно небезпечне діяння, яке інкримінується (П. ініціали) - викрадення (привласнення) важливих особистих документів, а саме:
- …;
- …;
- …, - (надалі – “Документи”).

II. Стислий виклад обставин справи.
(Час, місце, а також спосіб, мотив та наслідки злочинних діянь).
Наприклад: “З “_”_.2011 року до “_”_.2011 року, коли я, (П.І.Б.), та мій чоловік (П.І.Б.) відпочивали разом (місце відпочинку).
Без нашого дозволу до нашої квартири міг (незаконно) проникнути мій молодший брат (П.І.Б.) один або зі своїми знайомими та викрасти (привласнити) Документи для:
- подальшого використання з корисливого мотиву (які саме Документи можуть бути використані _____);
- спричинення нашому подружжю (з мотиву помсти) істотної шкоди у зв’язку з неможливістю використовувати Документи та завдання значних витрат на їх відновлення.
У зв’язку з крадіжкою Документів я не можу оформити свої права на спадщину після смерті моєї матері (П.І.Б.), померлої “_”_.2011 року.
Викраденням Документів мені завдано значної шкоди:
- я не можу в повному обсязі володіти, користуватися та розпоряджатися спадковим майном;
- дії щодо відновлення викрадених Документів вимагають значних витрат;
- повне відновлення Документів можливе через тривалий час”.

III. Підстави для скасування постанови про відмову в порушенні кримінальної справи.
1. Постанова про відмову в порушенні кримінальної справи за ч. 3 ст.357 КК України ґрунтується на тому, що ____________.
2. Оперуповноважений ВКР ___________ РУ ГУ МВС України в м. Києві ст. лейтенант міліції П. ініціали відмовив в порушенні кримінальної справи, не вживши всіх необхідних оперативно-розшукових заходів з метою виявлення ознак злочину та осіб, що його вчинили:
- не одержані додаткові пояснення від мого чоловіка та від мене, у зв’язку з цим не одержано інформацію про свідка (П.І.Б.), яка мешкає (за адресою) та може дати показання про осіб(у), які(а) вчинили(а) злочин;
- не опитані сусіди по під’їзду, які могли бачити як мій брат або інші особи проникли до помешкання,виходили з під’їзду або заходили до під’їзду нашої квартири;
- не проведено огляд місця вчинення злочину;
- не проведено обшук у квартирі мого брата, який за моєю заявою мав мотив (або всі зазначені мотиви) і міг скоїти злочин;
- не вирішено питання про наявність або відсутність ознак (складу) злочину, передбаченого ст. 162 КК України щодо порушення недоторканності житла;
- (інші не виконані процесуальні рішення і дії).

Враховуючи викладене, вважаю, що постанова оперуповноваженого ВКР ___________ РУ ГУ МВС України в м. Києві ст. лейтенант міліції П. ініціали від “_”_.2011 р. “про відмову в порушенні кримінальної справи” незаконна та необґрунтована, на основі ст., ст.2, 99-1, 238-1 КПК України, —
ПРОШУ:
- скасувати постанову оперуповноваженого ВКР ___________ РУ ГУ МВС України в м. Києві ст. лейтенант міліції П. ініціали від “_”_.2011 р. “про відмову в порушенні кримінальної справи” за ч. 3 ст.357 КК України щодо громадянина України (П.І.Б.) та направити матеріали для додаткової перевірки до ___________ РУ ГУ МВС України в м. Києві.

Додатки:
- копія постанови “про відмову в порушенні кримінальної справи” від “_”_.2011 р.

Оскаржувач ______________ (П. ініціали).
Дата.

Ответить