помогите! по глупости родителей ребёнок совсем ни с чем!!!

Семейное право - отрасль права, регулирующая семейные личные неимущественные и имущественные отношения между супругами, между родителями и детьми, усыновителями и усыновленными.
Ответить
zzoi
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Вт июн 28, 2011 10:37 am
Контактная информация:

помогите! по глупости родителей ребёнок совсем ни с чем!!!

Сообщение zzoi » Вт июн 28, 2011 11:23 am

Здравствуйте!!!
Заранее спасибо за ответ..
Дело вот в чём:
У меня дочь, без малого четыре года, с биологическим отцом в браке не состояли- но отцовство оформлено на него. Ребёнка сразу не прописали- была против бабушка(собственница квартиры ,против была по причине высокой квартплаты).. подскажите, как прописать дочь?
У меня нет своей недвижимости и я сама нигде не прописана..с семьёй отца ребёнка планировали расширяться-для этого продали мою комнатуху на окраине города.. за вычетом долгов и оплаты нотариусу оставалось мизерная сумма, а бабушка-дай Бог ей здоровья- вдруг передумала и "дала заднего".Теперь она сама оказалась в доме престарелых- инсульт, и сыночек выставил её вон.
Так уж исторически сложилось, что я ещё и сирота, имущества у меня нет, отец ребёнка за год ни копейкой не помог...
Ладно я-Л...! Но как мне теперь выбраться из этой халепы?! я работаю, не без посторонней помощи(мир-таки не без добрых людей) не голодаем, однако, хочу по возможности дать дочке то, что ей причитается по праву рождения.Мне лично от этого человека ничего не надо, при расставании он избил меня как собаку, (год назад) есть свидетели и фото.Но что я имею право сделать для дочери?
Ещё раз- спасибо за ответ.. без Вашей помощи мне не обойтись..

Urist-Traktorist
Магистр
Сообщения: 533
Зарегистрирован: Вс окт 19, 2008 5:10 pm

Сообщение Urist-Traktorist » Вт июн 28, 2011 3:24 pm

Відповідно до ст. 29 ЦК України, ст.ст. 11, 18 Закону України «Про охорону дитинства», місце проживання дитини, як правило, визначається місцем проживання батьків, яке, в свою чергу, підтверджується їх реєстрацією, а у разі наявності реєстрації у дитини, місцем її проживання вважатиметься місце реєстрації. Склад осіб, в якості місця проживання яких зареєстрована квартира (житловий будинок), що є предметом відповідного правочину, підтверджується довідкою за формою №3 (з житлово-експлуатаційної дільниці).
Для реєстрації дитини за місцем проживання батьків згода власника/власників житла не потрібна.
Отже, дитину можна "прописати" там, де "прописані" її батьки, або ж один з них.

zzoi
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Вт июн 28, 2011 10:37 am
Контактная информация:

Сообщение zzoi » Вт июн 28, 2011 9:27 pm

Спасибо.
А если папа воспротивится прописывать ребёнка- у него уже другая девушка, могут быть детишки. На алименты я не подавала (да и не знаю, соберу ли теперь пакет документов, без прописки то)..в общем, он должен или нет прописывать своего ребёнка, или имеет право отказать?.
и ещё, где я могу получить исчерпывающие ответы по своему вопросу, и какова цена консультации. заранее спасибо, буду искать ответ в личке.

Urist-Traktorist
Магистр
Сообщения: 533
Зарегистрирован: Вс окт 19, 2008 5:10 pm

Сообщение Urist-Traktorist » Ср июн 29, 2011 5:56 am

zzoi писал(а): А если папа воспротивится прописывать ребёнка
Значит нарушит права ребенка. А защитить их может суд.
zzoi писал(а): На алименты я не подавала (да и не знаю, соберу ли теперь пакет документов, без прописки то).
И напрасно! Там то тех документов ...
zzoi писал(а): в общем, он должен или нет прописывать своего ребёнка, или имеет право отказать?
Сімейний кодекс. Стаття 176. Права батьків та дітей щодо користування майном
1. Батьки зобов'язані передати у користування дитини майно, яке має забезпечити її виховання та розвиток.
Отец обязан передать в пользование и жилье, а значит - "прописать"!
zzoi писал(а):и ещё, где я могу получить исчерпывающие ответы по своему вопросу, и какова цена консультации. заранее спасибо, буду искать ответ в личке.
Практически все ответы есть в Интернете, воспользуйтесь поиском


zzoi
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Вт июн 28, 2011 10:37 am
Контактная информация:

Сообщение zzoi » Ср июн 29, 2011 6:56 am

спасибо ещё раз, буду заниматься)

Urist-Traktorist
Магистр
Сообщения: 533
Зарегистрирован: Вс окт 19, 2008 5:10 pm

Сообщение Urist-Traktorist » Чт июн 30, 2011 12:53 pm

ПОМОГУ ПО АЛИМЕНТАХ:

Справи про стягнення аліментів на неповнолітніх дітей

Правові норми, що підлягають застосуванню при вирішенні справ
1. ст.ст. 180-197 Сімейного кодексу України;
2. Закон України «Про приєднання України до Конвенції про стягнення аліментів за кордоном» від 20.07.2006 р.;
3. постанова Кабінету Міністрів України від 26.02.1993 р. № 146 «Про перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліме­нтів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб»;
4. постанова Кабінету Міністрів України від 19.08.2002 р. № 1203 «Про затвердження поряд­ку стягнення аліментів на дитину (дітей) у разі виїзду одного з батьків для постійного прожи­вання в іноземній держані, з якою не укладено договір про подання правової допомоги»;
5. постанова Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 р. № 189 «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утриму­вати дитину або місце проживання їх невідоме»

Судова практика
— постанова Пленуму Верховного Суду України № 3 від 15 травня 2006 р. «Про застосування су­дами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнст­ва та стягнення аліментів»

Підсудність
1. позови до фізичної особи пред'являються в суд за місцем її проживання (ст. 109 ЦПК);
2. позови про стягнення аліментів можуть пре­д'являтися також за місцем проживання позива­ча (ч. 1 ст. 110 ЦПК)

Розмір ставки судового збору
— від сплати державного мита звільняються: позивачі — за позовами про стягнення аліментів (п. 5 ч. 1 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів Украї­ни «Про державне мито»)

Судові витрати
— не підлягають оплаті при зверненні до суду і покладаються на сторони після розгляду справи судом витрати на інформаційно-технічне забез­печення у справах про стягнення аліментів (п. 4 ч. З ст.81 ЦПК)

Строк розгляду справи
— суд розглядає справи про стягнення аліментів протягом розумного строку, але не більше одно­го місяця з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду справи, суд ухвалою може подовжити розгляд справи, але не більше ніж на один місяць (ст. 157 ЦПК)

Позивач
- особа, на утриманні якої знаходиться непов­нолітня дитина;
- неповнолітня дитина до досягнення нею пов­ноліття

Відповідач
- особа, до якої пред'являється вимога про стя­гнення аліментів

Предмет доказування
1. наявність батьківських правовідносин між не­повнолітньою дитиною і особою (особами), до якої пред'являється вимога про стягнення аліме­нтів;
2. знаходження неповнолітньої дитини на утри­манні особи, що пред'явила позов про стягнення аліментів на її утримання;
3. наявність або відсутність між батьками угоди про сплату аліментів;
4. ненадання утримання неповнолітній дитині або невідповідність утримання, що надається, розміру, встановленому законом;
5. наявність або відсутність постійного місця роботи, наявність регулярного заробітку або ін­шого доходу (при визначенні розміру аліментів у частці від заробітку (доходу);
6. платник аліментів має нерегулярний, мінли­вий дохід, частину доходу одержує в натурі;
7. стан здоров'я та матеріальне становище ди­тини;
8. стан здоров'я та матеріальне становище плат­ника аліментів;
9. наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, доч­ки, сина;
10. інші обставини, що мають істотне значення

Приблизний
перелік необхідних доказів
1. свідоцтва (копії) про народження дітей;
2. довідка з місця проживання про знаходження дитини на утриманні позивача;
3. довідка про середньомісячний заробіток від­повідача;
4. копії свідоцтв про народження інших непов­нолітніх дітей платника аліментів;
5. довідка з місця роботи відповідача про те, чи не утримуються з нього аліменти згідно з інши­ми виконавчими листами;
6. висновок медичної експертизи, довідка меди­чної установи й інші документи про те, що ди­тина має тяжке захворювання, каліцтво, і ці ви­няткові обставини викликали додаткові витрати;
7. квитанції про вартість регулярно використо­вуваних ліків, про вартість стаціонарного, сана­торно-курортного лікування;
8. довідка про сімейний та майновий стан бать­ків;
9. довідка ЛТЕК про тс, що платник аліментів інвалід І або II групи;
10. довідка про розмір пенсії по інвалідності пла­тника аліменті


Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя