алименты после 18 лет

Семейное право - отрасль права, регулирующая семейные личные неимущественные и имущественные отношения между супругами, между родителями и детьми, усыновителями и усыновленными.
Ответить
serg1512

алименты после 18 лет

Сообщение serg1512 » Сб сен 11, 2010 7:02 pm

Я плачу алименты на сына до 18 лет. В ноябре 2010 заканчивается выплата. Сын учится в профучилище закончил 1 курс т.к болел туберкулезом. Теперь его мать подает на алименты чтобы я платил до 23 лет. Группы инвалидности не имеет. Возможно ли что суд присудит мне выплату до 23 лет

Urist-Traktorist
Магистр

Сообщение Urist-Traktorist » Пн сен 13, 2010 8:01 pm

Сто пудов, возможно:
ОБОВ'ЯЗОК БАТЬКІВ УТРИМУВАТИ ПОВНОЛІТНІХ ДОЧКУ, СИНА ТА ЙОГО ВИКОНАННЯ
Стаття 198. Підстави виникнення обов'язку батьків утримувати повнолітніх дочку, сина
1. Батьки зобов'язані утримувати своїх повнолітніх непрацездатних дочку, сина, які потребують матеріальної допомоги, якщо вони можуть таку матеріальну допомогу надавати.
Стаття 199. Обов'язок батьків утримувати повнолітніх дочку, сина, які продовжують навчання
1. Якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв'язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.

Ответить