втрата права на житло

Семейное право - отрасль права, регулирующая семейные личные неимущественные и имущественные отношения между супругами, между родителями и детьми, усыновителями и усыновленными.
Ответить
yura79

втрата права на житло

Сообщение yura79 » Вт сен 07, 2010 1:34 pm

доброго дня,мені дуже подрібна допомога.справа в тім що моя колишня дружина подала позов на визнання втрати мною правом користуватися жилим приміщенням.з колишньою дружиною ми проживали в гуртожитку і як правило я як чоловік заробляв гроші, ми збирали на власне житло.в селищі де ми живемо продавався будинок який ми хотіли придбати,та нам не вистачало всієї суми і тоді мої батьки допомогли нам матеріально в купівлі будинку.так як ми ще проживали в гуртожитку купівлю оформили на сестру дружини.яка пізніше зробила дарування нашого ж будинку моїй дужині.пройшов час дружина дуже захворіла,було зроблено безліч операцій,тепер вона інвалід 1 групи.в нас є спільне дитя віком 10 років.проживши 9 років разом вона подала на розлучення та аліменти які я справно виплачую як на сина так і на неї.близько року тому після чергового скандалу я пішов з дому взявши лише свій автомобіль.(розлучені ми проживали разом 6 місяців ще)паспорт та власні речі дружина невіддала.на теперішній час я квартирую у бабусі,а моя дружина вирішила мене виписати з будинку який був придбаний не лише на спільні кошти, а й з матеріальної допомоги моїх батьків.підкажіть як встановити справедливість і не допустити виписки з будинку.дякую

Urist-Traktorist
Магистр

Сообщение Urist-Traktorist » Вт сен 07, 2010 3:53 pm

А що можна допомогти!? Коли будинок є власністю дружини, як дарунок, і поділу між подружжям не підлягає.
Письмових доказів участі в придбанні будинку, як-то письмових договорів позики батьками грошей, нотаріально завірених розписок і т.п. не має.
За Ваші особисті кошти вартість будинку істотно не виросла ... і .т.д.
В будинку Ви більше 6-ти місяців не проживали ...
У БД є всі підстави зняти Вас з регістраційного обліку через суд.
Закон на її стороні!

Ответить