Возможно ли расторгнуть контракт мобильной связи досрочно?

Все остальное, что не относится к вышеперечисленным отраслям права.
Ответить
Юля
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Пн фев 02, 2009 5:51 pm

Возможно ли расторгнуть контракт мобильной связи досрочно?

Сообщение Юля » Пн фев 02, 2009 6:05 pm

по условиям договора я должна им пользоватся полтора года я пользуюсь уже почти год,что мне может быть есле я просто перестану им пользоватся не сообщая об етом компанию?
Последний раз редактировалось Юля Пт июл 31, 2015 5:17 pm, всего редактировалось 1 раз.

Mariy
Консультант
Сообщения: 202
Зарегистрирован: Вс ноя 23, 2008 3:42 pm
Откуда: Харьков

Сообщение Mariy » Вт фев 03, 2009 11:38 pm

Прочитайте Ваш договор.
В условиях договора д.б. указана мера ответственности.
Последний раз редактировалось Mariy Пт июл 31, 2015 5:17 pm, всего редактировалось 1 раз.

Юля
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Пн фев 02, 2009 5:51 pm

Сообщение Юля » Пт фев 06, 2009 6:59 pm

в договоре указан штраф!но я не работаю,как они могут с меня взять эти деньги?мне 19 лет я учусь
Последний раз редактировалось Юля Пт июл 31, 2015 5:17 pm, всего редактировалось 1 раз.

Mariy
Консультант
Сообщения: 202
Зарегистрирован: Вс ноя 23, 2008 3:42 pm
Откуда: Харьков

Сообщение Mariy » Ср фев 11, 2009 5:29 pm

Деньги могут взыскать обратившись в суд с соответствующим иском. При наличии решения суда о взыскании с Вас определенной суммы, исполнением решения суда будет заниматься государственная исполнительная служба. Взыскание м.б. обращено на Ваше имущество, при отсутсттвии такого, на Вашу стипендию, зарплату...

[quote]Стягнення на заробітну плату (заробіток), пенсію, стипендію та інші доходи боржника звертається при відсутності у боржника коштів на рахунках у фінансових установах, відсутності чи недостатності майна боржника для повного покриття належних до стягнення сум, а також при виконанні рішень про стягнення періодичних платежів та стягнень на суму, що не перевищує двох мінімальних розмірів заробітної плати.
За іншими виконавчими документами державний виконавець вправі звернути стягнення на заробітну плату та інші доходи боржника, не вживаючи заходів примусового звернення стягнення на майно боржника, за письмовою заявою стягувача та за погодженням з боржником.
Відрахування із заробітної плати (заробітку) чи стипендії громадян проводить адміністрація підприємств, установ і організацій на підставі надісланих їм державним виконавцем виконавчих документів.
Якщо боржник змінить місце роботи або місце проживання чи навчання, підприємства, установи, організації, які отримали виконавчий документ, повертають його не пізніш як у 3-денний строк державному виконавцеві з відміткою про нове місце роботи, проживання чи навчання боржника, якщо воно відоме, а також повідомляють про проведені ними стягнення періодичних платежів за виконавчими документами. У разі неподання зазначених відомостей з неповажних причин винних у цьому посадових осіб може бути притягнуто до відповідальності, передбаченої цим Законом.

Розмір відрахувань із заробітної плати та інших видів доходів боржника вираховується із суми, що залишається після утримання податків.
Обмеження розміру відрахувань із заробітної плати встановлюється законодавством про працю.
Із заробітної плати боржника може бути утримано за виконавчими документами до повного погашення заборгованості:
у разі стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, а також втратою годувальника, та збитків, заподіяних злочином, - п'ятдесят відсотків заробітної плати боржника;
за всіма іншими видами стягнень, якщо інше не передбачено законом, - двадцять відсотків.
Загальний розмір усіх відрахувань при кожній виплаті заробітної плати не може перевищувати п'ятдесяти відсотків заробітної плати, яка належить до виплати працівникові, в тому числі при відрахуванні за кількома виконавчими документами. Це обмеження не поширюється на відрахування із заробітної плати при відбуванні виправних робіт і при стягненні аліментів на неповнолітніх дітей, у цих випадках розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати сімдесяти відсотків.
Правила, встановлені цією статтею, застосовуються також при зверненні стягнення на належні боржникові стипендію та доходи, зазначені в статті 69 цього Закону.


Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость